O metodzie

Metoda Mówiona to skuteczna i szybka metoda nauczania języka angielskiego. Na lekcjach przeprowadzanych Metodą Mówioną mówisz i słuchasz 100% czasu lekcji. Nie tracisz czasu na zapisywanie słówek i zwrotów, ponieważ wszystko masz podane w podręczniku; nie rozwiązujesz zadań z gramatyki, gramatykę ćwiczysz w gotowych już zdaniach. Ponadto jesteś zmuszony do bezustannego mówienia, co powoduje, że przełamujesz lęk związany z brakiem ćwiczeń w mówieniu.

Metoda Mówiona oparta jest na założeniu, że języka obcego możesz się nauczyć tylko ze słuchu. Język to zbiór dźwięków połączonych ze sobą w charakterystyczną melodię. Nie można się nauczyć języka obcego przez czytanie. Wszystko co wiesz o języku, wiesz tylko dlatego, że mogłeś to usłyszeć.

Do metody został opracowany 5-częściowy podręcznik na 5 poziomach nauczania. Podręcznik zawiera wszystkie teksty, zdania i przetłumaczone na język polski słówka oraz zwroty, których uczysz się podczas lekcji. Podręcznik ten jest tylko pomocą dodatkową, ponieważ podczas zajęć pozostaje on przez cały czas zamknięty.

W pierwszych dwóch poziomach metody bezustannie powtarzasz zdania z najważniejszymi czasownikami takimi jak: mieć, chcieć, potrzebować, musieć, móc oraz stopniowo poznajesz inne słownictwo, które stopniowo rozwija twoje umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Słuchasz coraz dłuższych tekstów oraz ćwiczysz zdania poznane w dialogach.

KONTAKT

Multilang

  • Sienkiewicza 12, 63-400 Ostrów Wlkp.
  • 605 066 669 lub 795 093 899
  • metodamowiona@post.pl
  • Multilang
© 2024 Multilang Szkoła języków obcych Ostrów Wlkp. | Wykonanie: wezstrone.pl